Hizmetlerimiz

PRODÜKSİYON

Konser, toplantı, seminer, kongre, fuar, sempozyum, söyleşi, lansman, canlı cerrahi ve diğer tüm etkinliklerinizde istekleriniz dahilinde tek kameralı, çok kameralı reji, drone ile havadan çekim gibi çözümlerimizle sizlere profesyonel prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz.

 

CANLI YAYIN

Son teknoloji canlı yayın bağlantısı (webcast, webinar), yayın teknolojisi ve canlı etkileşim mecralarını (sosyal medya platformları, web siteleri) kullanarak; müşterilerin, markaların ve ajansların etkinliklerini dünya çapında bir veya birden çok kitlelere üst kalitede aktarmalarına yardımcı olurken aynı zamanda yüksek etkileşimli yayınlar oluşturuyoruz.

VİDEO İÇERİK

Video içerik hizmetleri, teknolojinin gelişmesi ile birlikte firma ve markaların mutlaka kullandığı iletişim stratejileri arasında yer alıyor. Markanızı, imajınızı ve işinizi sadece hedef kitleye anlatmak için kullanılmakla kalmıyor, iş ortaklarınıza veya diğer tüm paydaşlarınıza ulaşma imkanı sunuyor. Üretmek istediğiniz eğitim videoları, sosyal medya içerikleri, ürün ve hizmet tanıtımları yani kısacası tüm video içeriklerinizi son teknoloji ekipmanlarımız ile çekiyor ve çektiğimiz her içeriğin estetik bir kaygı taşıyan tasarımlar olmalarını sağlıyoruz.

 

POST PRODÜKSİYON

Post prodüksiyon; yapım sonrası anlamına gelmektedir. Yani bir video projesinin ön hazırlıkları ve çekimleri gerçekleştirildikten sonra post prodüksiyon aşamasına geçildiğinde ses ve müzik tasarımı, görsel efektler, animasyon, ses ve görüntü senkronizasyonu, birleştirme, kurgu, montaj, hareketli grafikler ve renk düzenleme çalışmaları gerçekleştirilir. Kısaca post prodüksiyon, son çektiğiniz çekimi durdurduğunuz andan itibaren, filminizin veya video'nuzun son teslim tarihlerine kadar olan her şeydir.
Yaratıcı ve alanında tanınmış post prodüksiyon ekibimiz ile çekmiş olduğunuz film, dizi, klip, belgesel ve video içeriklerinizin daha kaliteli, daha çarpıcı, daha anlaşılır ve daha estetik projeler olmalarını sağlıyoruz.